O mnie

mgr Anna Wawro

Anna Wawro - PsychologJestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą NEST. W spotkaniu z drugim człowiekiem cenię szczególnie autentyczność i możliwość spotkania się w rozmowie, a za nieodzowne warunki efektywnej pracy psychologa uważam ciekawość drugiego człowieka i zasłuchanie się w niego.

Moje zainteresowania i doświadczenia zawodowe koncentrują się głównie wokół psychoterapii indywidualnej dorosłych, par i rodzin oraz pomocy terapeutycznej dla kobiet w ciąży.
Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Opolskiego, ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie zawdzięczam pracy w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Gliwicach, Poradni Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach i Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Gliwicach.
Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach, w którym pełnię również funkcję Kierownika Oddziału oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Katowicach.
Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W trosce o najlepszy poziom udzielanej przeze mnie pomocy, swój warsztat terapeutyczny wzbogacam w trakcie konferencji z zakresu psychoterapii oraz podczas regularnych superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.